EYÜPSULTAN TEMİZLİK İŞ İLANLARI

Eyüp Temizlik İş İlanı

Eyüp ev temizliği şirketleri senenin belirli zamanlarında temizlik elemanı alımı gerçekleştirmektedir. Eyüp’te ev temizliği işi arayanların telefonla veya internet üzerinden iş baş vurusu yapabileceği ev temizlik şirketleri  bünyesinde çalıştırdığı temizlikçi bayanları ev temizlik işlerine ve ofis temizlik işlerine göndermektedir. Ev temizliği ve ofis temizliği işi arıyorum diyen bayanlar bu tarz işlerde normal koşullarda sabah sekizden akşam altıya kadar tam gün çalışırlar ve gün bitiminde temizlik ücreti olarak belirlenen rakamı ev sahibi veya iş yeri sahibinden elden alırlar ve belli miktar komisyonu temizlik şirketine öderler. Eyüp’te temizlik işleri arayan bayanlar temizlik elemanına her zaman ihtiyaç duyulduğu için temizlik işi bulmakta hiç zorlanmaz kısa sürede iyi bir firmada temizlik işine başlarlar.

Eyüp temizlik iş ilanına başvuran kişilerde en çok aranan özellikler birincisi ve en önemlisi temizlik işlerini severek yapıyor olması ikincisi ev temizlik işlerine elinin yatkın olması üçüncüsü ev temizlik işlerinin pratiğini biliyor olması dördüncüsü başladığı işi bitirebilmesi beşincisi çalışma arkadaşları ile uyumla çalışabilmesi altıncısı çözüm odaklı çalışması yedincisi temizlik yaptığı ortama uyum sağlaması sekizincisi temizlik işlerine önceden planlanan zamanda başlayıp belirlenen saatte bitirmesi dokuz her zaman her koşulda güler yüzlü olması on mutlaka müşteri memnuniyeti odaklı çalışması on bir paraya tamah etmemesi on iki her anlamda güvenilir olması on üç sağlık durumunun temizlik işleri yapmaya elverişli olması on dört kronik bir rahatsızlığı olmaması on beş yaptığı işin arkasında durması olarak sayılabilir.

Eyüp yakınlarında ofiste çay dağıtma işi yada part time yani yarı zamanlı iş arayanların temizlik şirketlerine baş vurmasına gerek yoktur. Bayrampaşa iş kura giderek ofis temizliği banka temizliği veya hastane temizliğinde çalışmak istiyorum deyip kayıt oluşturabilirler. Eyüp civarında maaşlı sigortalı tam gün veya yarı zamanlı temizlik işi arayanlar şayet aceleleri varsa gazetelerin iş ilanlarının yer aldığı sarı sayfalara göz gezdirebilecekleri gibi iş ilanlarının yer aldığı internet sitelerine göz gezdirebilip kendilerine uygun bir iş edinebilirler.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.