EYÜPSULTANDA GÜNLÜK EV TEMİZLİĞİ YAPAN YERLER

Eyüp’te Günlük Ev Temizliği Yapan Yerler

Eyüpsultan günlük ev temizliği yapmak büyük sorumluluk gerektiren bir iştir. Eyüpsultan’da evlerini temizletmek isteyen bir çok kişi veya aile  evine güvenilir bir temizlikçi bulmakta zorlanmaktadır. Bu yüzden günlük ev temizliği yapan şirketleri arayıp günlük ev temizliği yapan temizlikçi bayan eleman istemektedirler. Her ne kadar bu bayanlar temizlik şirketi aracılığıyla gelse bile mutlaka ev temizliği başlamadan önce yüklü miktarda para , mücevher , altın ve bunun gibi değerli kağıt ve madenler ortada bırakılmamalıdır. Bu yazdığımızı bizzat günlük ev temizliği yapan temizlikçi bayanlar istemektedir. Ortada değerli bir eşya olmadığı vakit olmayan bir eşyanın kaybolması söz konusu olmayacağı için bayanlar hiç bir şekilde zan altında kalmayacaktır.

İstanbul Eyüpsultan civarında günlük ev temizliği yapan yerler  tarafından gönderilen günlük ev temizliği yapan temizlik elemanları müşterilerimizin üzerindeki temizlik işleri yükünü ortadan kaldırmaktadır. Günlük ev temizlik işleri için gelen temizlik elemanları ev sahibinin gözetiminde tam gün ev temizliği işleri yapmaktadır. Günlük ev temizliği yapan bayanların ev temizlik işlerini vaktinde bitirebilmesi için bayanlara ütü , avize kristali temizliği , mutfak dolaplarının içinin temizliği gibi ayrıntılı temizlik işleri ile temizlikçi bayanlar oyalanmamalı bayanın bütün evin eşyalarının ve evin görünen yüzeylerini güzelce temizlemesi için temizlikçi bayanlardan el oyalayıcı işleri yapmaları istenmemelidir. Böyle olunca görülecek ki temizlikçi bayan gün biterken evin tamamını tastamam temizlemiş işini hakkıyla yapmış olacaktır.

Eyüpsultan günlük ev temizliği fiyatları Eyüpsultan sakinleri tarafından en çok merak edilen soruların başında gelmektedir. Eyüpsultan’da günlük ev temizlik işleri denince eşyalı bir evde haftada bir veya ayda bir görünen yüzeylerin temizlenmesi zeminin silinmesi halıların yıkmaya gitmediyse süpürülmesi kapıların camların silinmesi sehpaların tozunun alınması koltukların köpüklü bezle silinmesi mutfakta mutfak dolaplarının ve buzdolabının dıştan silinmesi lavabonun ve mutfak tezgahının temizlenmesi ve son olarak banyoda duşa kabinin ve küvetin temizlenip su tutulup yıkanması lavabo ve armatürlerin parlatılması gibi işler akla gelmektedir. Bütün bu işler ekstra bir detay olmadığı takdirde sabah onda gelip akşam altıya kadar aralıksız çalışan ve ev sahibinin temiz ettiği malzemeleri kullanan bir temizlikçi bayan iki bin yirmi bir yılında iki yüz elli lira ev temizlik ücreti almaktadır. Yani iki bin yirmi bir yılı Eyüpsultan günlük eşyalı ev temizlik fiyatı iki yüz elli liradır.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.